Шановний відвідувач!

Група Компаній «УКОГРУП» приймає участь в XVII міжнародній виставці «Будівництво і архітектура 2008» (осінь), яка відбудеться 24-27 вересня у Виставковому комплексі «КиївЕкспоПлаза» за адресою, вул. Салютна, 2-Б.м. Київ, Україна.

Відвідайте виставковий стенд Групи Компаній «УКОГРУП» на відділенні виставці «Інвестиції в нерухомість», отримайте наш презентаційний буклет.

За цим буклетом Ви вже маєте гарантовану спеціальну знижку 3% на придбання будь-якої нерухомості від Групи Компаній «УКОГРУП». За наявністю буклету завітайте до наших відділів з продажу нерухомості за адресами:

— м. Київ, вул. Л. Руденко, 6-А . тел.5747270

— м. Київ, вул. В. Васильківська 5, ТОЦ «Арена Клас», 3-й поверх. тел.5933593

-м. Київ, вул. Пушкінська 8-А, оф.2. тел. 2212969

-м. Київ, вул. Лохвицька 1. 3-й поверх, 4-а секція офісного приміщення. тел.5878544

Але ми Вам пропонуємо взяти участь розіграші 7% чи навіть 10% додаткової знижки на будь-яку нерухомість від Групи Компаній «УКОГРУП» .

УМОВИ РОЗІГРАШУ:

Для участі у розіграші, будьте ласкаві, заповніть анкету на звороті буклету, відірвіть й опустіть її в скриню для розіграшу на нашому виставковому стенді. Вже маючи гарантовану знижку 3%, Ви вмить стаєте учасником розігрування додаткових знижок 7% та 10% на придбання нерухомості від Групи Компаній «УКОГРУП».

Визначення переможців розіграшу відбудеться 29-го вересня 2008 року в офісі Групи Компаній «УКОГРУП» за адресою: м. Київ, вул. Л. Руденко, 6-А у присутності керівництва компанії, спеціалістів з продажу нерухомості і представників департаменту маркетингу і реклами.

Переможці будуть проінформовані про порядок отримання сертифікатів на знижку, особисто менеджерами відділів з продажу нерухомості Групи Компаній «УКОГРУП».

Гарантована знижка за буклетом та сертифікатом на придбання нерухомості дійсна до 31.12.2008 року.

СКОРИСТАЙТЕСЬ МОЖЛИВІСТЮ! ПРИДБАЙТЕ ЖИТЛО ДЛЯ СВОЄЇ РОДИНИ!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *