У столицi до 2020 року планують побудувати 16 висотних комплексiв

10.09.08 16:25 Давность: 5 days

У столицi до 2020 року планують побудувати 16 висотних комплексiв

Автор: realt.ua

У Києвi до 2020 року планується побудувати 16 висотних комплексiв, кiлькiсть поверхiв становитиме вiд 50 до 120 поверхiв.

Це передбачено мiстобудiвною концепцiєю розмiщення висотних будинкiв i споруджень у Києвi на перiод до 2020 року, що розглядався на засiданнi комiсiї Київради iз земельних вiдносин, мiстобудування й архiтектури у вiвторок, повiдомляє агентство «Iнтерфакс Україна».

Дана концепцiя розроблена Українською академiєю архiтектури за замовленням Головного управлiння мiстобудування, архiтектури й дизайну мiського середовища Київської мiськадмiнiстрацiї.

Член авторського колективу Тетяна Нечаєва повiдомила, що концепцiя передбачає заборону на висотне будiвництво в iсторичнiй центральнiй частинi столицi.

При цьому за межами центральної iсторичної зони передбачається будiвництво 10 висотних комплексiв багатофункцiонального призначення з граничною нормою вiд 50 до 80 поверхiв, якi сформують внутрiшнє коло.

У зонах в`їздiв з регiонiв до мiста будуть побудованi 6 висотних комплексiв з кiлькiстю поверхiв до 120, якi сформують зовнiшнє коло.

Також для формування акцентних центрiв масивiв житлової забудови в мiсцях перетинання основних радiальних i кiльцевих магiстралей, бiля станцiй метрополiтену планується побудувати багатофункцiональнi висотнi комплекси у складi до 15 висотних будинкiв громадсько-житлового призначення з кiлькiстю поверхiв до 50.

На реалiзацiю концепцiї необхiдно 7 млрд. дол.

Комiсiя прийняла даний проект за основу й направила його для вивчення депутатами.

При цьому комiсiя рекомендувала Головному управлiнню мiстобудування, архiтектури й дизайну мiського середовища провести громадськi слухання з обговорення даної концепцiї в районах.


<- назад в: uko-kapital.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *